Firma Budowlana Alpax działa od 2004r.

Skupialiśmy się wówczas głównie na remontach przeprowadzanych za granicą, przede wszystkim we Francji i w Niemczech. Z czasem zajęliśmy się tam również montażem stolarki okiennej. Widząc z jakim zainteresowaniem spotyka się nasza oferta od 2011 roku poszerzyliśmy naszą działalność o kompleksową budowę domów od fundamentów aż pod klucz.

W dniu dzisiejszym nasza Firma Budowlana Alpax działa w Szczecinku i okolicach ale róznież w krajach Europy Zachodniej (Francja, Niemcy) jak i na terenie całego kraju.

Dla naszych klientów zajmujemy się nie tylko samymi pracami budowlanymi, ale również projektowaniem i aranżacją oraz kompleksowym wykończeniem wnętrz.

Pomożemy dobrać projekt skrojony do indywidualnych potrzeb osoby zamawiającej, zajmiemy się odpowiednim doborem materiałów budowlanych, dobierzemy elementy wykończenia spełniające Państwa wymagania i zgodne z gustem. Zatrudniamy wykwalifikowaną kadrę m.in. kierownika budowy z długoletnim doświadczeniem, projektantów, a nasi pracownicy budowlani to osoby nie tylko doświadczone ale również kreatywne, nadążające za nowinkami i chętnie podejmujące wyzwania. Budowane przez nas domy są nie tylko praktyczne i bezpieczne, ale również nowoczesne i zgodne z najnowszymi trendami w tej dziedzinie.
Na Państwa życzenie zbudujemy każdy dom: od stanu surowego, poprzez domy parterowe, bliźniaki czy też szeregowce.
Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

ALPAX. Domy na miarę pragnień.